Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zuma, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo20 lipca 2018 r.

Zuma to młodziutka, około 10 miesięczna, piękna sunia. Do naszego przytuliska trafiła w lipcu. Z początku była bardzo wycofana, niepewnie i z rezerwą opuszczała swoją budę. Szybko jednak przekonała się, że warto zaufać wolontariuszom. Wystarczy jej parę minut i szybko otwiera się na pieszczoty i raźnym krokiem wyrusza na spacer. Pod koniec spotkania z wolontariuszami jest już tak ośmielona i wesoła, że najchętniej wróciłaby do domu razem z nimi. Bardzo chcemy, żeby stało się to jak najszybciej! Przytuliskowy boks to nie miejsce dla takiej kruszyny.
Zumę rozpiera młodzieńcza energia, ale dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest grzeczna i przyjazna. Potrzebuje poczucia stabilizacji i wsparcia człowieka, żeby nabrać pewności siebie.

 

31 grudnia 2018

Do naszej dziewczynki uśmiechnęło się niedawno szczęście, trafiła bowiem na ludzi, którzy bez wahania postanowili otworzyć przed nią swoje serca. Zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia i dzisiaj mieszkają już razem, jak gdyby nigdy nic 🙂 Zumka szybko zadomowiła się w nowych warunkach, zakolegowała się z mieszkającymi już w domu kotami i – jak piszą o niej jej nowi opiekunowie – każdego dnia robi duże postępy. Otrzymuje dużo wsparcia od swoich ludzi, dzięki czemu może w końcu czuć się bezpiecznie, pewnie i spokojnie, na co od dawna zasługiwała. Bardzo dziękujemy!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972