Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

homi
18 lutego 2019

Znowu jesteśmy zakochani po uszy w jednym z naszych podopiecznych! Nie można mu się oprzeć i nie warto nawet próbować, bo Homi to wyjątkowo czarujący i skuteczny w skradaniu ludzkich serc seniorek. Ten niewielki piesek jest ucieleśnieniem wszystkiego tego, co uwielbiamy w czworonogach: zawsze jest grzeczny, spokojny i zrównoważony, potrafi zachować się dobrze praktycznie w każdej sytuacji, lubi towarzystwo innych psów i kotów. Jego przenikliwe spojrzenie zdradza życiową mądrość i doświadczenie kogoś, kto trochę już przeszedł i niewiele może go już zaskoczyć. Wierzymy jednak, że uda nam się jeszcze zaskoczyć Homiego i sprezentować mu nowy, najlepszy z możliwych dom. Homi trafił pod naszą opiekę i opuścił schronisko w Łowiczu dzięki pani Aleksandrze Jarno, która po raz kolejny pomogła nam pomagać i została jego wirtualnym opiekunem, pokrywając koszty pobytu w hoteliku dla zwierząt. Z całego serca dziękujemy!

23 marca 2019

Niezaprzeczalny talent do rozkochiwania w sobie ludzi pomógł Homiemu w zmianie życia na lepsze. Chłopaczek opuścił właśnie hotel dla zwierząt, w którym niedawno zamieszkał i przeprowadził się do swojej nowej rodziny! Nie musimy pisać, jak bardzo nas to cieszy, bo to bardziej niż oczywiste, że adopcja psiego seniora wywołuje u nas podwójną radość! Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia. Homi to wspaniały pies, który wniesie dużo radości i pozytywnej energii do swojego nowego domu!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047