Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

smyk20024 września 2018

Szczeniaczki trafiły pod naszą opiekę wraz ze swoją mamą – Migotką, gdy były jeszcze bardzo młodziutkie, na pewno przed ukończeniem pierwszego miesiąca swojego życia. Były tak drobne i nieporadne, że nie umiały samodzielnie wejść do budy w przytulisku ani jej opuścić. Pomagała im w tym mama, która była i jest dla nich bardzo troskliwa i delikatna. Cała gromadka została szybko zabrana z boksu i zawieziona do domu tymczasowego u pani Basi, gdzie otrzymali właściwą opiekę. Szczeniaczki cały czas żyją pod czujnym okiem Migotki, która dokłada wszelkich starań, aby maluchy wyrosły na kulturalne młode psy, które będą mogły pójść w świat i dobrze sobie w nim radzić. Wśród sześciu szczeniąt są 3 dziewczynki – Sweety, Spinka, Sali oraz 3 chłopców – Smoczek, Smyk i Snapi. Wszystkie są bardzo drobnej budowy i najprawdopodobniej wyrosną z nich małe, kilkukilogramowe psy, wielkością zbliżone do swojej mamy. Szukamy dla nich dobrych, odpowiedzialnych domów, w których mogą mieszkać inne zwierzęta – szczeniaczki żyją w towarzystwie dorosłych psów i kotów.

 

1 stycznia 2019 r.

Nasze szkraby odsypiają sylwestrowe hulanki w najlepiej nadającym się do tego miejscu, czyli na wygodnej kanapie. Sali, Smyk i Snapi dzielnie zniosły swojego pierwszego w życiu Sylwestra i wraz ze swoją mamą Migotką wyglądają w nowym roku swoich stałych domów. Te dzielne dzieciaczki mają obecnie około 4 miesięcy i są w pełni gotowe do adopcji. Jak widać na zdjęciach są drobnymi pieskami i nie zanosi się na to, aby miały za bardzo odrosnąć od ziemi. Polecamy te urocze maluchy do adopcji!

1 marca 2019 r.

Przystojniaczek Smyk machnął ogonkiem na pożegnanie swojej siostrzyczce Sali i pomaszerował dziarsko w dorosłość. Nie poszedł oczywiście sam, ale w towarzystwie nowej, zakochanej w nim po uszy rodziny. Smyk bez najmniejszych obaw ruszył w wielki świat, czym tylko potwierdził swoją wielką charyzmę i pewność siebie. Wiemy, że ten rezolutny maluch świetnie poradzi sobie w życiu i będzie wspaniałym towarzyszem swojej nowej rodziny. Dziękujemy!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972