Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

SONY DSC

11 wrzesień 2013r.

Szukamy domków dla dwóch szczeniaków, które były znalezione w kartonie kiedy były jeszcze zbyt maleńkie na samodzielne jedzenie.
Mamy dziewczynkę Arizonę i chłopca Granata mają ok. 2 miesięcy, chociaż mogą mieć już 3. Na początku wyglądały jak szczeniaki stafforda, ale teraz troszkę się zmieniają. Arizona jest bardziej nieśmiała i delikatna, a Granat przebojowy i wszędzie go pełno. W klatce kennelowskiej się nie załatwiają, czekają ładnie, aż się je wypuści. Ari ma piękną łatkę w kształcie serca na pupie.
Psiaki są kontaktowe, jeździly autem, mają kontakt z innymi psami, kotami dziećmi itd.
Prawdopodobnie będą psami średniej wielkości, chociaż są spore jak na ten wiek, ale łapki mają dość drobne.
Jedzą i suchą i mokrą karmę nie są wybredne. Na ten moment szczeniaki zostają same w domu bez pisków i strachu, w klatce kennelowej.
Są odrobaczone, odpchlone i raz szczepione.

21 luty 2014r.

Arizona zamieszkała w swoim nowym domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

16 maj 2014r.

Minęły już trzy miesiące od kiedy Łata (Arizona) jest z nami. Dlatego spieszymy opowiedzieć co u nas słychać i przesyłamy kilka zdjęć. Łata jest psem pełnym energii, uwielbia długie spacery, na których biega, aportuje i skacze bez końca, a po takich harcach uwielbia głaskanie i przytulanie. Jest bardzo grzeczna, a problemy z zostawaniem w domu powoli udaje się nam wyeliminować. Szybko i chętnie się uczy, jest ciekawska i radosna, a co najważniejsze widać, że z nami czuje się jak u siebie w domu.
Wielkie podziękowania dla Olgi, która stworzyła dom tymczasowy dla Łaty oraz dla Fundacji, dzięki Wam wspólne drogi, nasza i Łaty się zbiegły. Pozdrawiamy
Gosia, Fabian i Łata