Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

DŻIMI

03 październik 2014r.

PILNIE !!! poszukujemy dla szczeniaczków DOMKÓW TYMCZASOWYCH LUB STAŁYCH.
18 sierpnia 2014 pod Kwilczem (Wielkopolska) przyszyło na świat 5 szczeniaków – mieszańców. O sprawie zawiadomiła nas dzielna Pani Viola, która uratowała już wiele czworonogów w potrzebie. Ich Pan jest b. skromnie sytuowany, dlatego Fundacja „Głosem Zwierząt” przyjęła maluszki i sukę pod opiekę. Karmiąca sunia dostaje wysokokaloryczną karmę.
Prosimy o odpowiedzialne adopcję!
Docelowo wyrosną na małe pieski, poniżej kolan.
Dzwoń teraz! 501 066 460

12 październik 2014r.

Dżimi zamieszkał w swoim nowym domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

21 listopad 2014r.

Zgodnie z zapowiedzią w załączeniu przesyłam zdjęcia naszego kochanego Timona. Jesteśmy z Jamiem świadomi, że do czasu, gdy trafił pod nasze skrzydła nazywał się Jimmy, jednakże pech chciał, że tato mojego narzeczonego również ma tak na imię, więc nazywanie pieska Jimmy, byłoby co najmniej dziwne.
Timon ma się dobrze, trochę za szybko rośnie, woleliśmy jak był malutkim szczeniaczkiem, a nie upierdliwym „nastolatkiem”, ale na wszystko przychodzi czas. Byliśmy z nim u weterynarza już dwa razy. 6.12. mamy kolejną wizytę i tym samym całość tych szczepień początkowych zostanie zamknięta. 25.11. ma dostać tabletkę na odrobaczanie. Także medyczne sprawy w pełni pod kontrolą.
Timon ma już przyjaciół, po sąsiedzku również mieszka szczeniaczek – mieszaniec haskiego z amstaffem – także mogą się razem bawić podczas codziennych spacerów. Ostatnio jak się wyskakali przez 20 minut razem, to Timon spał dwie godziny jak zabity. W naszej klatce jest również Pani z pieskiem (już dorosłym co prawda), ale tej samej rasy także Timon ma też koleżankę. Ogólnie nigdy nie poznałam tylu miłych ludzi odkąd mamy Timona. I nikt się tak nie cieszy na nasz powrót do domu jak on – nawet jeśli wychodzę do sklepu na 5 minut.”