Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

QUINI

Kontakt w sprawie adopcji: +48 502 388 518, ola@glosemzwierzat.pl

12 lipiec 2013r.

Quini to młoda sunia. Ma nie cały rok, waży 18kg, to piesek średniej wielkości. Ma wrażliwe usposobienie. Po przyjeździe do przytuliska była bardzo nieśmiała i przestraszona. Po upływie trzech tygodni, jej podejście uległo znacznej zmianie. Mała cieszy się z każdej chwili spędzonej z wolontariuszami, jest radosna, chętnie chodzi na spacerki i pokazuje brzuszek do głaskanka. To piesek nie wykazujący żadnej agresji, przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt.
Jest zdrowa i czeka na swoją kochającą rodzinkę!

04 grudzień 2013r.

Quini już dwa tygodnie mieszka w hoteliku. To niesamowite uczucie, móc obserwować przemianę poczwarki w motyla Queeni zmieniła się bardzo! Jest taka radosna i bardziej ufna. Zniknął lęk i wycofanie, odpuszczanie zainteresowania sobą ma rzecz innych. Teraz mała szaleje, jest uśmiechnięta i zdecydowanie zadowolona Brzuszek wygląda już bardzo ładnie. Queeni ma też sporo męskiego towarzystwa, dołączył do niej, jej kumpel Labro z przytuliska, jak widać ma powodzenie.

01 luty 2014r.

Kochani, wspaniałe wieści! Queeni została zaadoptowana przez rodzinkę z Murowanej Gośliny. Jak na razie rozgaszcza się, a całą rodzinka jej w tym pomaga. Miejmy nadzieję, że możemy zakończyć bajkę o Queeni zdaniem i żyła długo i szczęśliwie.

QUINI WRACA Z ADOPCJI

21 maj 2014r.

Pilna prośba o dom tymczasowy !!!
Wczoraj wróciła do nas z adopcji kotka Tosia, dziś z kolei otrzymałyśmy maila z prośbą o zabranie zaadoptowanej w lutym suczki Quini, z powodu alergii dzieci.
Jesteśmy zrozpaczone bo nie mamy gdzie jej zabrać. Prędzej ręka nam uschnie niż oddamy ją do przytuliska, z którego została zaadoptowana.
Błagamy o kąt dla Quini. Sunia jest młodziutka, bezproblemowa, lubi psy, jest wspaniałym, wesołym członkiem rodziny i nie wie, że właśnie traci dom…
Pomóżcie, udostępniajcie !
„Z bolem serca ale musimy oddac Luke (imię nadane Quini w domu adopcyjnym) panstwu spowrotem poniewaz okazalo sie ze corka i synek maja alergie i corka ma astme oskrzelowa moge prosic zeby pani po nia podjechala czy mam ja do panstwa przywieź”

24 paźdzeirnik 2014r.

Quini na stałe zostaje w swoim domku tymczasowym.