Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

TANGOO

10 wrzesień 2014r.

No hej, to ja, Tango.
Taki przebojowy luzak ze mnie.
Nie dam skrzywdzić mojego rodzeństwa! Będę bronił ich własną kocią piersią! Ciebie też obronię, jeśli tylko postanowisz zabrać mnie do domku, niczym tygrys! Rrrrrrrrrrraw!
Co mnie tu sprowadza? Widzisz, mamusia urodziła nas na działkach, skąd zabrały nas Człowieki. Potem mierzyli mi temperaturę (sadzili termometr w moją małą, kocią dupkę! czaisz to? W DUPKĘ!), dali jakieś leki, świństwa, obrzydlistwa. Uważają, że przez to nie będę miał pchełek i robaczków. Phi! Co mi tam robaczki! Dawać je tu! Rozprawię się z nimi!
Tak, korzystam z kuwetki. Oczywiście! Przecież nie jestem jakimś brudasem, ani śmierdzielkiem. Muszę dbać o swój wygląd, może akurat pojawi się w pobliżu jakaś koteczka ^^ No ja wieeem, nie teraz, bo jestem jeszcze malutki, ale o dobre imię trzeba dbać od początku!
I nie marudzę przy jedzeniu – jak już micha pełna, to trzeba jeść, a nie wybrzydzać.
Oj owszem, przytulić też się lubię, przyznaję, ale ze mnie taki zimny drań. Mały maczo. Jednak nie martw się, moja miłość do Ciebie będzie tysiąckrotnie większa od kociego ego, jeśli tylko otworzysz przede mną serducho i drzwi, do swojego domku.
Mrrr pogłaszczesz za uszkiem?
P.S. Kociak jest zdrowy, ma ok. 2,5 mies.

31 październik 2014r.

Tango zamieszkał ze swoim kolegą Muszkiem w nowym domu.