Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

140822poznanantoninek01

22 sierpień 2014r.

Zgłoszenie z przed dwóch dni, które przyszło na naszą pocztę:
„Witam! mam ogromny problem,policja straż miejska i straż dla zwierząt nie podjęły żadnej interwencji mimo moich usilnych zgłoszeń..jest u mnie na osiedlu owczarek niemiecki w skandalicznym stanie ma otwarte rany na nogach biodrach jest wychudzony przerost pazurow sa strasznie długie ledwo chodzi smród za nim niesie się przez całą ulicę a właściciel potrafi nawet walnac go smycza żeby szef szybciej,to jakąś patologia,błagam pomożecie mi zanim będzie za późno!odebrała bym im go sama ale nie mam warunków mam małe dziecko i młodego bulla a przede wszystkim nie mam środków na leczenie,chociaż z mezem zdecydujemy się to zrobić jak nikt nam nie pomoże,trudno nam patrzeć na ta bide!w Was moja nadzieja…”
Wczoraj pojechałyśmy na miejsce i oto psiak, którego zastałyśmy. 10 letni owczarek niemiecki, żywcem zjadany przez gronkowca. Pies już jest w klinice, lekarze od wczoraj walczą o psiaka, zdiagnozowali ropne głębokie zapalenie skóry. Niestety gronkowiec dostał się już do krwi psiaka i sieje spustoszenie w organizmie. Rany zostały umyte, oczyszczone i lekarze dobrali antybiotykoterapię. W poniedziałek będziemy mieć informację czy nastąpiła jakakolwiek reakcja organizmu na podjęte leczenie. Gronkowca leczy się długo, przewidywany czas leczenia to 6-12 tygodni.
Potrzebujemy domu tymczasowego lub stałego, żeby pies mógł być leczony w czystych i sterylnych warunkach. Nie jesteśmy w stanie trzymać go 12 tygodni w lecznicy.
Prosimy też bardzo o wsparcie finansowe, zapowiada się długa i kosztowna walka.
Fundacja Głosem Zwierząt:
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

>>Więcej o BRUTUSKU