Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
fendi48
05 luty 2013r.

„Fendi przekochany, bardzo szybko wszystkiego się uczy. Jest kanapowco – fotelowcem.

Przytył trochę co widać po szelkach. Z dzieciakami codziennie urządza dzikie zabawy. Na spacerach jest zdegustowany pogodą. Podmokły trawnik to dla niego wróg nr 1. Z obrzydzeniem omija każdą kałużę.

Zaczepia notorycznie Mufkę, która stopuje jego niecne zamiary groźnym machaniem łapką. Jak Fendi przesadzi z bliskością to po prostu obrywa po pysku (na szczęście obywa się bez pazurków). Gonią się po całym mieszkaniu, podczas otwierania lodówki zgodnie sterczą obok siebie licząc na kawałek szynki, którą oboje uwielbiają.

Fendi biega już bez smyczy na swojej łące. Grzecznie przychodzi do nogi.
Jasiek mówi do niego Candy co w najmniejszu stopniu pieskowi nie przeszkadza.
Fendi uczy się wszystkiego w błyskawicznym tempie. Do tej pory chodził chyba, zgodnie z zasadami, przy lewej nodze. Ze mną niestety musiał się przestawić na maszerowanie przy prawej (lewe kolano mam strzaskane i oprotezowane). Zmiana przyzwyczajenia zajęła mu jeden dzień.
Tak ogólnie to on jest niesłychanie wsłuchany w to co sie mówi. Razem z Mufką nauczyli się pędzić na słowo „proszę” do kuchni. Skojarzyli, że jak Jaś dostaje jakiś smakołyk do ręki to wtedy zawsze słychać głośne „proszę”. A wiadomo, że z jasiowej łapki zawsze coś spadnie.

>>Więcej o FENDIM