Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

jagoda02

02 marzec 2013r.

Zostaliśmy o to poproszeni przez rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej o znalezienie domu dla 6-letniej Flat Coated Retriever Jagódki.
Jagódka kocha ludzi na zabój, jest bardzo łagodna, potrzebuje dużo miłości, głaskania, przytulania, najchętniej trwałaby cały czas przytulona do człowieka. Lubi dzieci. Uwielbia spać wsparta o stopę, byle tylko się do czegoś ludzkiego przytulić.
Sunia jest bardzo posłuszna, spuszczona ze smyczy idzie praktycznie przy nodze, raczej się nie oddala, jest na każde zawołanie. Na spacerach nie podbiega do innych psów. Nauczyła się aportować piłeczkę, przynosi ją za każdym razem. Na spacerach jest bardzo karna, nie reaguje ani na rowerzystów, ani na biegaczy. Innymi psami jest zainteresowana, ale pilnuje się stada i nie podbiega do nich. Lubi podejść do przechodniów i się po flaciemu przywitać, ale daje się odwołać.
Jest przyjacielska w stosunku do innych psów i pięknie się z nimi bawi. Jej stosunek do kotów jest obojętny, w ogóle ich nie zauważa. Trochę pilnuje miski, więc trzeba uważać, żeby inne zwierzę nie podeszło kiedy ona je. Jak już się naje, traci zainteresowanie miską.

>>Więcej o JAGÓDCE