Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
muza41
20 marzec 2013r.

Skoczna Muza jest naszą weteranką, ma około 5-ciu lat, ale to właśnie ona spośród naszych podopiecznych czeka na dom najdłużej, bo już 2,5 roku. Czy naprawdę nie ma dla niej miejsca przy człowieku?
Od czasu kiedy trafiła do nas przeszła niesamowitą przemianę. Z pieska, który nikomu nie ufał i nie widział, żadnych powodów, żeby być miłym dla człowieka, zmieniła się w radosną i pełna energii sunię. Nie od razu przymila się do człowieka, podchodzi z dystansem, ale niewątpliwie dobre ciasteczko jest w stanie ją przekonać całkowicie, że akurat ten człowiek jest przyjacielem.
Muza przez kilka lat była przykuta łańcuchem do parkingowej budy, i dopiero odkąd do nas trafiła, poznaje radość i przyjemność ze spacerów, harców i zabaw z piłeczką, czy jakichkolwiek zabaw. No i nie da się ukryć , że sporty i aktywność to jest to co Muzyczki lubią najbardziej.
Muza potrzebowałaby aktywnego domu, który jest w stanie zapewnić jej rozwój fizyczny i intelektualny. Muza lubi się uczyć, ładnie skupia się na przewodniku i lubi tego typu aktywności.
Poszukujemy dla Muzy domu stałego lub tymczasowego.

>>Więcej o MUZIE