Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
 tori02
10 marzec 2013r.

Tori została kilka miesięcy temu adoptowana z poznańskiego schroniska. Plany w życiu jej właścicielki się jednak zmieniły i po dwóch miesiącach Tori straciła dom. Przygarnęła ją wtedy kobieta, która pragnęła mieć psa, a Tori ją urzekła. Niestety jej nowa właścicielka sama walczy z problemami zdrowotnymi.

Ostatnio stan zdrowia właścicielki Tori niestety się pogarsza i nie może się dłużej zajmować psem. Tori po raz kolejny w swoim krótkim życiu staję się bezdomna.

Tori jest młodziutka – ma 12 miesięcy, jest łagodną i kochaną psinką. Jest bardzo grzeczna i potulna. Zmiany, które miały miejsce w jej życiu nie wpłynęły negatywnie na nią i jest dalej wesoła i chętna do zabawy. Tori to sunia, która jeszcze musi dużo się nauczyć i jej nowy właściciel może być dla niej zarówno nauczycielem i przyjacielem.
Chcemy, aby Tori trafila teraz do domu, gdzie zawsze będzie potrzebna, nigdy się nie znudzi i gdzie zazna w końcu stabilności.
Tori przebywa pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która zastrzega sobie prawo do wyboru odpowiedniego opiekuna dla psa.

>>Więcej o TORI