Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
kleks08
04 kwiecień 2013r.

Kochani, jest nam przyjemnie oznajmić, że kot od wczoraj załatwia się normalnie. Przestał dostawać parafinę, wszystko zeszło mu z jelit, dostał zamówioną karmę Royala i stał się cud, kupki są normalne, rogaliki i w kuwecie.
Ten kot przeczy prawom natury, gdy go znaleźliśmy, ledwo żył, weterynarze mówią, że to była kwestia dni… Zastanawialiśmy się nad eutanazją, konsultowaliśmy, niektórzy uważali, że ten kot nie ma szans na normalne życie z takimi połamaniami i sugerowali uśpienie. Nie podjęliśmy tej decyzji.
W dwa tygodnie udało się weterynarzom osiągnąć sukces. Kot nie dość, że jest w dobrej formie, to odzyskał kontrolę nad wydalaniem. Jest doskonałym przykładem na to, że warto dawać szansę, do końca. Kleks ją wykorzystał do bólu i wygląda na to, że nie będzie kotem pieluszkowym, tylko normalnym kuwetkowym. Oczywiście trzeba będzie pilnować, by nie zjadł czegoś czego nie powinien, by się znów nie zaczopował, by nie miał wzdęć, ale wystarczą dobre chęci, espumisan i świetna karma :)
Dziękujemy dobrym ludziom za pomoc, wsparcie, choćby tu na facebooku, za ciepłe słowa, oraz za pomoc finansową. W tej chwili Kleks wyszedł na zero i więcej wpłat nie potrzebujemy bo chłopak dziś dostaje ostatni zastrzyk antybiotyku, ostatnią kroplówkę. DZIĘKUJEMY !

>>Więcej o KLEKSIE