Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
kleks09
06 kwiecień 2013r.

Kto czytał historię Kleksa ten wie, że w życiu tego kota wydarzają się same cuda. Zdarzył się kolejny. Okazało się, że Kleks jest kochany i szukany. Zadzwoniła do nas Pani Ania, która przez łzy opowiadała o tym, że rozpoznała w Kleksie swojego zaginionego kota. Kot zaginął w Przeźmierowie 1 stycznia. Od tej pory Pani Ania szuka kota, ogłaszała jego zaginięcie na portalach internetowych, szukała w Przeźmierowie, ale bez efektu. Gdy zobaczyła jego zdjęcie na naszej stronie, od razu rozpoznała w nim swojego SIDA.
Dziś Pani Ania przywiozła zdjęcie rtg SIDA, które robiła po jego wypadku, potwierdziło się, ten sam uraz miednicy. Kot miał wypadek w zeszłym roku, leczony był w lecznicy Pod Wieżami u dr Sterczewskiej. Dwa miesiące walki o życie, leczenia, obmywania (wszystko to, co my przeszliśmy z Kocurkiem) i kot wyszedł na prostą, przytył, zmężniał więc Pani Ania czasami wypuszczała Sida (na jego wyraźne prośby) do ogródka, gdzie bawił się z ich owczarkiem niemieckim. Wtedy, 1 stycznia zaginął.
Kot ma 7 lat i mieszkał z nimi od kociaka, więc cała rodzina zaangażowała się w szukanie. Znaleźli.
Dziś Pani Ania odebrała Kleksia, będzie kontynuowała leczenie (czeka ich długa rekonwalescencja) i wie, że kotka nie można wypuszczać. Ustaliliśmy też żywienie kota bo niestety długa tułaczka pogorszyła zmiany powypadkowe.
Umówiliśmy też termin kastracji Kleksa/Sida za 3 tygodnie.
Teraz już na pewno Kleks nie będzie wypuszczany, Pani Ania nam to przyrzekła, a jesteśmy na tyle blisko Przeźmierowa, że będziemy trzymać rękę na pulsie.
Kot z 7 życiami wrócił do domu, a my cieszymy się, że udało nam się go uratować bo ma do kogo wrócić. Powrót do zdrowia był możliwy, również dzięki Wam, za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Trzeba sobie pomagać, nie wiadomo kiedy my sami, lub nasze zwierzęta, będą potrzebowały pomocy. Dobra karma wraca !

>>Więcej o KLEKSIE