Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

130513swarzedz01

13 maj 2013r.

Dzisiaj o godzinie 19:00 nasze wolontariuszki dostały zgłoszenie interwencji o konającym psie. Niezwłocznie udały się pod wskazany adres gdzie znalazły wyjącą z bólu, leżącą nieruchomo suczkę. Na miejsce przyjechała również straż miejska, oraz lekarz weterynarii, która stwierdziła u suczki guza. Nasze inspektorki niezwłocznie zabrały sunię do kliniki.
Na miejscu stwierdzono wyniszczenie organizmu. Potwierdzono guza na listwie mlecznej. Oprócz tego stwierdzono niedożywienie, silne odwodnienie, ogólny stan zapalny, temperatura 39,1 stopni. Sunia ma niedowład kończyn istnieje prawdopodobieństwo, że już nie odzyska sprawności. Na domiar wszystkiego jest okrutnie zapchlona, przy odbycie znajdują się skupiska larw. Sunia ma ok. 12 lat. Została w klinice. Niestety, dopiero jutro będziemy mogli dowiedzieć się czegoś więcej, jakie są rokowania i co dalej … a teraz wszyscy musimy za nią mocno trzymać kciuki, żeby teraz się nie poddała i walczyła z całych sił …
Jeżeli ktoś chciałby pomóc w walce o życie Tiny prosimy bardzo o wpłaty na konto z dopiskiem „Tina” – każda złotówka się liczy:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

>>Więcej o INTERWENCJI