Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
CHILIO
06 maj 2013r.

POŻEGNANIE.
Dziś w nocy zgasło życie psa wyjątkowego, psa z siedmioma życiami, który wiele razy ocierał się futrem o tęczowy most, ale zawsze wracał do nas … tej nocy nie wrócił, zasnął.
Chilli, bo o nim mowa, trafił do nas w czerwcu zeszłego roku, odebrany w trybie interwencji w stanie skrajnego wycieńczenia, zagłodzenia i zaniedbania. Od tamtego momentu zaczęła się fundacyjna walka o Chilliego. Psiak spędził wiele miesięcy w lecznicy, razem z Wami i weterynarzami walczyliśmy wspólnie o jego zdrowie, niestety gdy tylko udawało się Chilliego podleczyć, nerki znów odmawiały posłuszeństwa. Takie koło zataczaliśmy od czerwca zeszłego roku wiele razy, ale ponieważ Chilluś się nie poddawał, mieliśmy nadzieję, że wyzdrowieje zupełnie. Był ktoś w jego życiu, kto miał najwięcej nadziei, albowiem na swojej krótkiej drodze życia Chilluś natrafił na wspaniały dom tymczasowy u Pani Anety. Chilli skradł serce całej rodzinie Pani Anety, która bardzo zaangażowała się w ratowanie futrzastego życia. Nieśli pomóc psu w dzień i w nocy, tak było i wczoraj, niestety tym razem się nie udało.
Dziś żegnamy się z Chillim, opłakujemy jego śmierć wraz z Panią Anetą, jednocześnie uśmiechając się na myśl o tym, że wybierając się w ostatnią drogę nie był sam, był ktoś kto go kochał, kto trzymał za łapę gdy nie miał siły już walczyć, kto szeptał do ucha.
Do zobaczenia futrzasty olbrzymie [‚]

>>Więcej o CHILLIM