Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
homer25
03 maj 2013r.

Jeszcze miesiąc i minie rok odkąd Homer mieszka w przytulisku.
Cieszy nas widok Homera, który tak bardzo otwarzył się na człowieka i zaczął czerpać radość z przebywania w jego otoczeniu. Niestety jego widok za przytuliskowymi kratami już tak nie cieszy…

Homer to psiak dla ludzi aktywnych, którzy uwielbiają biegać. Psia ponieważ potrzebuje dawki ruchu. Najbardziej szczęśliwy jest kiedy po biegu dostanie nagrodę np. patyk, za którym wprost szaleje. Uwielbia go gryźć, łapać w locie czy biegać z nim dumnie. Homer to wulkan energii.

Psiak ma pozytywne nastawienie i po porządnej dawce aktywności jest skory do przytulanka, drapanka i mizianka.
Zdobyć jego sympatię to zaszczyt, jest wybredny w kwestii doboru przyjaciół, nie tak łatwo o jego zaufanie, ale jeśli pokocha – to bez końca.
Niestety jeżeli wyczuje u kogoś strach i niepewność to na pewno to wykorzysta i będzie chciał pokazać swoją dominacje nad tymi co się go boją, ale jeśli pokocha to już na zabój i do końca i za swoim pójdzie w ogień. To mocny pies pod wzgledem charatkeru,uwielbia przejmować kontrolę, ale przy odpowiedniej dawce ruchu i dyscyplinie może mieszkać i w mieszkaniu i w domku z ogrodem. Jest mu potrzebna dyscyplina i ćwiczenia zarówno psychiczne jak i fizyczne. To naprawdę mądry pies, szybko się uczy i bardzo dużo rozumie.

Jest to pies z charakterem i takiego opiekuna potrzebuje. Kochającego mądrze, o silnej osobowości.

Zna komendy siad, łapa, leżeć i zostaw.

>>Więcej o HOMERZE