Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
skorupiaki
18 maj 2013r.

Jak działa dobro? Wy pomagacie nam, bierzecie udział w naszych akcjach, zbiórkach, wydarzeniach, a my dzięki temu możemy pomagać dalej.
Kryzys w fundacji trwa nadal, pieniędzy brakuje bo długi w lecznicy sięgają wielu tysięcy, ale widzimy, że powoli się odbijamy, że jesteście z nami, że akcja „piątakowa” idzie do przodu i …
nie mogliśmy odmówić. A taki był zamiar. Kolejne zgłoszenie na os. Orła Białego w Poznaniu, znowu koty w potrzebie (sezon trwa w najlepsze), Olga miała tylko podjechać, rozeznać się w sytuacji… To co zobaczyła na miejscu spowodowało, że nie mogła ich tam zostawić.
Sami zobaczcie… karmicielki dokarmiały okoliczne kotki, jedna z kotek urodziła, a one po 5 tygodniach dopiero zadzwoniły mówiąc, że z kotami jest chyba coś nie tak i może byśmy mogli je uśpić. Gdy miały małe słodkie kotki pod blokiem – nie zgłaszały. Gdy koty zaczęły wyglądać jak potworki – poprosiły o ich uśpienie.
Nie wiemy czy koty przeżyją, mają skorupy na oczach, rzężą im płuca, na pewno u niektórych nie da się odzyskać wzroku. Czemu one winne? Nie pchały się na świat, a gdy na niego przyszły, spotkał je głód, choroba, samotność, bezdomność.
STERYLIZUJCIE KOTY I PSY !!! Żaden pies i kot nie musi się już urodzić, jest ich tyle na świecie (wiele z nich nigdy nie doczeka się domów), że wystarczy dla każdego. Te nadprogramowe – kończą umierając w krzakach, nie doczekawszy się beztroskich zabaw dzieciństwa. Tylko ból, głód i cierpienie
Powiesz – nie, tym kociakom urodzonym u mnie, z mojej kotki, znajdę wspaniale domy ! Sprawdzone, kochające… Tak, ale zabierzesz wolne miejsca tym, które na świecie już są i czekają.

>>Więcej o INTERWENCJI