Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
szaman02szaman01
12 maj 2013r.

Mieliśmy nie przyjmować nowych kotów… codziennie, wiele razy dziennie odmawiamy pomocy. Wczoraj, mimo długów, nie mogliśmy odmówić. Wiemy, że nam pomożecie.
Prosimy o pomoc i wsparcie, ale po raz kolejny przestrzegamy! Ten kot powiesił się w oknie uchylnym. Poczytajcie.
Czarny kocur utknął zakleszczony w uchylnym oknie. Całą noc walczył o życie powieszony za szyję! Opadł z sił i dopiero rano zauważyła go kobieta, która wyjęła biedaka- myślała, że już nie żyje.
Jednak kot się ocknął, ale prawie nie ruszał. Pani Agatka, która go oswobodziła szukała wszędzie pomocy. Jednak bezdomny kot nie wzbudził zainteresowania pośród sąsiadów.
Nasza wolontariuszka nie była pewna czy kot nie skręcił sobie karku i czy wyciągając go zza krat, bardziej mu nie zaszkodzi, dlatego zadzwoniła po weterynarza. O 17:00, na miejsce przyjechała Agnieszka Wolska z gabinetu Bahati(wystarczył jeden telefon, że kot w potrzebie) wyciągnęły go zza krat i zawiozły do gabinetu.
Kot ma spuchniętą szyję i kark, długi czas był niedotleniony, możliwe, że zaszły zmiany w mózgu, bo źrenice kiepsko reagują, kot się prawie nie rusza, leży na pysku. Nie ma siły. Walczył całą noc. Przeżył. Dostał leki przeciwwstrząsowe, nawadniające i antybiotyk. Został w gabinecie. Mamy nadzieję, że odzyska sprawność.
Potrzebujemy waszej pomocy, abyśmy mogli opłacić jego leczenie.
Liczy się dosłownie każdy grosz!!!
Już wiele razy mogliśmy liczyć na Waszą pomoc, mamy nadzieję, że i tym razem wspólnymi siłami uratujemy Szamana.

>>Więcej o SZAMANIE