Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

dunia02

20 czerwiec 2013r.

Dunia była na wizycie kontrolnej u pana doktora T. Nowaka w „My pet”.
Według Pana doktora stan Duni poprawił się. Przybrała lekko na wadze, ważyła 7.5 waży 7.9kg.
Według właściciela, Dunia jak sikała tak sika, nic się nie zmieniło, co oznacza, że sikanie nie jest reakcją na ból (po to były podane tabletki przeciwbólowe).
Podczas wizyty została pobrana próbka moczu (prosto z pęcherza), wykluczono całkowicie „mocznicę prostą”. Dunia ma problem ze zwieraczami, z trzymaniem moczu. Nie pomaga również fakt, że sunia nie była wysterylizowana (nie jest to wskazane w tym momencie w jej wieku).
Dodatkowo mamy do czynienia z zapaleniem bakteryjnym. Duni zostały zapisane tabletki, które będą podawane przez najbliższe 2 tygodnie – zapalenie powinno z czasem ustąpić.
Najważniejszym lekiem jaki został zaordynowany jest Propalin w syropie, podawany 3 razy dziennie, o tych samych porach.
Skuteczność działania zależy od konsekwencji w jego podawaniu, wystarczy jeden dzień przerwy, pomyłka w porach podawania, a cała tarapia pójdzie na marne.
Środek nie należy do tanich: 30ml kosztuje około 50zł, wystarczy na około miesiąc, 100ml – 100zł.
Nadal prosimy więc o wsparcie. jeżeli środek przyniesie wskazane efekty – powinniśmy wiedzieć po wyczerpaniu pierwszych 30ml czyli za około 3 tygodnie- środek musi być podawany Duni, aż do śmierci.
Pozostaje jeszcze temat usunięcia narośli (zmiana nowotworowa). Koszt zabiegu to około 400zł. Narośl powoduje duży dyskomfort.
Zabieg może zostać wykonany dopiero po usunięciu niekontrolowanego oddawania moczu (chodzi o to, że rana musi być sucha, żeby się zagoiła).
Prosimy o wpłaty na leczenie Duni.
Gorąco prosimy dla Niej o kochający dom!
Tel. 501 066 460 
Zadzwoń teraz! Fundacja „Głosem Zwierząt”

>>Więcej o DUNI