Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
bruno14
14 czerwiec 2013r.

Bruno pojechał do domu tymczasowego.
Tydzień temu dostaliśmy cudowną wiadomość Pani Iza – Kobieta Anioł ze swoją niezastąpioną drużyną stworzyli wspaniałe miejsce do tymczasowania Bruna! Wspaniały wybieg, wielka buda i chłodne, ideale na upały pomieszczenie! W sobotę uradowane jedziemy do przytuliska po Bruna. Przekraczamy bramę i…..nie widzimy Bruna witającego nas jak zwykle w boksie. Pies z trudem podnosi się, osikany po pachy. Udaje nam się zapakować Bruna do samochodu. Pani doktor w gabinecie „Bahati” w Skórzewie przyjmuje natychmiast. Bruno ma wstrząs anafilaktyczny, opuchnięty język przeszkadza w swobodnym oddychaniu, wysoka gorączka. W trakcie badania węzłów chłonnych i gardła, pęka guz, który był usadowiony gdzieś w jamie ustnej…. Sytuacja jak z horroru, gdyby nie fakt, że zdarzyła się naprawdę. Bruno ma stwierdzone ostre zapalenie ropne w organizmie, guzy w podgardle, w jednej nerce jakiś płyn, może ropa i guz na brzuchu i pęcherz uszkodzony dlatego posikuje, guzki na płucach. Bolące stawy. W tym momencie wiemy tyle, ale potrzebne są środki na to, żeby móc wykonywać dalsze badania, na leki, na zabiegi, na specjalistyczną karmę. Ten biedny psiak tyle zniósł w swoim życiu, że należy mu się spokojna, wolna od bólu emerytura. To taki wdzięczny i kochany piesio. Dzielnie znosi wszystkie ukłucia i badania, jest niezmiernie cierpliwy, cudownie łagodny i w każdy możliwy sposób mówi „CHCĘ ŻYĆ”.
Prosimy Was o wsparcie naszych starań, o wpłatę choć kilku złotych, w myśl zasady, że jak każdy z nas zrobi coś małego, to wspólnie zrobimy COŚ WIELKIEGO!!!
Z góry dziękuję każdemu, kto nie zostanie obojętny, kto poświęci chwilkę czasu i choć parę groszy, żeby zrobić ten przelew, dla niego, dla Bruna! Bo jest tego wart!!!

>>Więcej o BRUNO