Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

10 lipiec 2013r.

Wczoraj odwiedziliśmy Labiego. Chłopak przez ten tydzień zmienił się nie do poznania. Z przestraszonego, zahukanego szkielecika zmienił się w radosnego, skorego do zabawy „pół – szkielecika”. Pani Edyta i Pan Rafał opiekują się, odkarmiają i pokazują jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń między psem, a człowiekiem. Rezydent Dżabar, uczy Labiego jak fajnie można bawić się na spacerach i w domu. Kiedy na początku Labi był słaby i leżał na swoim posłaniu, Dżabar leżał z nim nos w nos i gdy tylko Labi zaczynał wydawać niepokojące dźwięki, alarmował o tym swoich opiekunów.
Samopoczucie Labiego wyraźnie się poprawia, udało mu się przybrać trochę na wadze, chociaż nadal wystają mu kości. Rany po ugryzieniach pcheł powoli się goją i sierść zaczyna odrastać.
Niestety ostatnie badania krwi zaniepokoiły Panią weterynarz, ponieważ po pierwszej delikatnej poprawie, przy kolejnym badaniu okazało się, że czerwone ciałka krwi znowu spadają.
Psiak dostał kolejny antybiotyk i dalej walczy. Trzymamy za niego kciuki i walczymy razem z nim. Mamy nadzieję, ze wyjdzie z tego, będzie zdrowym psiakiem i znajdzie wspaniały, kochający dom, na całe życie.
Bądźcie z Labim i wspierajcie go w jego walce.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto w tytule wpisując „Labi”
Fundacja „Głosem Zwierząt”
adres korespondencyjny:
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

>>Więcej o LABIM