Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

CYTRUSFIZIAFROTKAMIGIELSZAJKA

21 sierpień 2013r.

Pięć kociaków czeka na domki.

Cytrus to dziesięciomiesięczny maluch. Jest zdrowy i wesoły, potrafi już załatwiać się do kuwety, a teraz przerzucił się na toaletę! Kocha zabawę – zwyczajna piłeczka potrafi zaabsorbować jego uwagę na długi czas. Cytruskowi do szczęścia brakuje tylko domku: ciepłego i bezpiecznego, żeby nie musiał moknąć jesienią i marznąć na mrozie. Potrzebuje też przyjaciela, który zaopiekuje się nim i zostanie z nim na dobre i złe.

Cześć! Mam na imię Fizia. Muszę powiedzieć, że to imię bardzo do mnie pasuje. Każdego dnia brykam ile sił w łapkach, bawiąc się z moim rodzeństwem. Kiedy już mi się znudzi gramolę się na kolana temu dużemu na dwóch nogach – bardzo lubię się do niego przytulać. Nie ma nic przyjemniejszego niż uczucie, kiedy drapie mnie pod bródką.
A! Jeszcze bardzo ważna rzecz: już prawie potrafię załatwiać się do toalety dla dużych! Bo przecież do kuwety to pikuś.

No, to co, zaadoptujesz mnie?

Frotka to przebojowa i rozbrykana dziewczynka. Kocha zabawę – mogłaby brykać cały dzień. Jednak ze względu na to, że głaskanie lubi równie mocno, musi dzielić swój czas pomiędzy te dwie czynności. A jeszcze w międzyczasie trzeba coś przegryźć… Frotka jest więc bardzo zapracowana każdego dnia! Chciałaby jeszcze tylko znaleźć osobę, która ją pokocha i sprawi, że nie pozna żadnych trosk, zimna ani głodu.
Frotka ma dopiero 10 miesięcy, a już nauczyła się załatwiać nie tylko do kuwety, ale również do toalety.

Migiel to dziesięciomiesięczny, uroczy kociak, który szuka kochającego domu. Kocurek uwielbia kontakt z człowiekiem. Sam dopomina się o głaskanie i mizianie za uszkiem, chętnie rozkłada się na kolanach opiekuna. Najbardziej jednak fascynuje go zabawa. Nieważne czy znajdzie się myszka, piłeczka, czy plastikowa zakrętka i papierek – wszystko nada się do figli!
Ten uroczy kociak potrafi załatwiać się do toalety!

Szajka to piękna, młodziutka kotka. Uwielbia figlować, brykać i gonić sznurki, kłębki, szmaciane myszki. Kiedy się zmęczy przychodzi poprzytulać się do człowieka – szczególnie lubi głaskanie pod bródką i za uszkiem. Dziewczynka jest z siebie bardzo dumna, bo już prawie umie załatwiać się do ludzkiej toalety! Szajka czeka na dom – taki, w którym będzie kochana i bezpieczna.

>>Więcej o CYTRUSIE
>>Więcej o FIZI
>>Więcej o FROTCE
>>Więcej o MIGLU
>>Więcej o SZAJCE