Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
lazanka06

lazanka16

18 październik 2013r.

Koteczka Łazanka wyleczyła już katar i przytyła na tyle, zę można było przeprowadzić operację nóżki.
Operacja odbyła sie wczoraj i została przeprowadzona bez komplikacji, niestety okazało się, ze w drugiej nóżce jest takie samo zwyrodnienie i Łazanka będzie musiała zostać operowana jeszcze raz.
Koteczka była bardzo dzielna i dobrze zniosła zabieg. Jak tylko się wybudziła i otrzeźwiała po narkozie, od razu podreptała do miseczek z jedzonkiem.
Koteczka odkąd trafiła pod naszą opiekę przeszła niezwykła przemianę, nie tylko wypiękniała, ale i otworzyła się.
Wczoraj przed operacją musiała na godzinkę „wpaść w odwiedziny” do naszej wolontariuszki. Gdy tylko znalazła się w pokoju, od razu zaczęła zwiedzać wszystkie kąty i sprawdzać gdzie tylko można wejść, ale nie ze strachu, tylko z ciekawości. Do naszej wolontariuszki, którą widziała pierwszy raz w życiu też nie czuła lęku, przymilała się, zachęcała do zabawy i głaskania. Była bardzo niepocieszona, bo chciała dostać sie do sąsiedniego pokoju, którym była brygada psio kocich rezydentów. Była nimi bardzo zainteresowana i chciała się przywitać.
Niestety z wiadomych względów do interakcji nie doszło.
Łazanka jest bardzo towarzyska i myślimy, że szybko zaprzyjaźniłaby się z nowo poznanymi ziwerzakami. Obecnie mieszka w domu tymczasowym z dwiema kotkami.
Gdyby ktoś chciał się podzielić złotówkami z Łazanką to prosimy wpłaty kierować na konto Fundacji Głosem Zwierząt z dopiskiem „Łazanka”.

adres korespondencyjny:
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
NIP 7792386785
KRS 0000373309
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

>>Więcej o ŁAZANCE