Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
mateusz05_0
19 grudzień 2013r.

Mateuszek miał wyciętę kawałki martwicy, rana już brzydko pachniała… goi się jednak baaardzo wolno. Przez chwilę miał gorączkę, nie chciał jeść, ale okazało się, że to nic groźnego, drobne powikłanie po kastracji „podwiązany powrózek opuścił mosznę”, ale już został skorygowany, a gorączka na szczęście ustąpiła.
Wczoraj wieczorem Mateuszek uzyskał wypis na święta do domu tymczasowego. Zanim został wydany, musieliśmy przejść szkolenie z codziennej zmiany opatrunku na nodze… Niestety przez najbliższy tydzień codziennie Mateuszek musi mieć nózkę smarowaną maścią, żelem, zawijaną i zaklajstrowywaną. Niestety biedaczka zabiegi bolą, mimo, że jest na środkach przeciwbólowych, więc jedna osoba trzyma, druga dłubie w ranie. Jesteśmy pełni podziwu dla domu tymczasowego, który się nie zraził i już dziś wykonał zmianę we własnym domu Mateuszek trochę grymasi przy jedzeniu, ale tableteczki ładnie połyka wsadzone do pysia. Najchetniej je karmiony z łyżeczki, do misek raczej nie podchodzi.
Za tydzień kontrola. Jeśli wszystko będzie się dobrze goić, wtedy opatrunek będzie można zmieniać co 2-3 dni. Po miesiącu mniej więcej, gdy rana zacznie ziarninować, Mateuszka czeka operacja usztywnienia nóżki.

Bądźcie z Mateuszkiem, wesprzyjcie go groszem, zapowiada się kosmicznie droga walka o zdrowie kocurka.

Póki co koszt leczenia to 785zł.

Mateusz jest pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt:
Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
NIP 7792386785
KRS 0000373309
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

>>Więcej o MATEUSZU