Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
ika57
12 grudzień  2013r.

„Wiecie co, jest taka sytuacja, że każdy mnie pyta: „co z tą nóżką?”. I wiecie co mam im ochotę odpowiedzieć? No, wiecie? Mam ochotę stanąć i im powiedzieć: „a no, nico”. Wiem, trochę zadziorna jestem, ale mam też kochane oblicze. Bo muszę Wam przyznać, że mnie trochę ta cała sprawa z tą nóżką przygnębia. Mam tam takim implant, co mi Pan doktor podczas operacji założył, bo moje kolanko się roztrzaskało, a kość udowa trochę się zagalopowała i się przemieściła. No i ten implant mi to wszystko
mocno do kupy trzyma. On już tam w tej mojej nóżce zostanie na zawsze. Szybko rosłam i duża chciałam być , a implant nie pracował tak szybko z jaką prędkością kości rosły i mam taką wyprostowaną nóżkę. Jak mi moja tymczasowa opiekunka wymyśla stretching to boli i głośno płaczę . I z jednej strony taki kulawiak ze mnie, a z drugiej cieszę się że żyję. Bo nie wiem co by było jakby mnie fundacja nie uratowała, aż się boję myśleć. Brrrr!
No, ale kulawiak, a jak potrafię biegać i skakać i często zapominam, że taką prostą nóżkę mam. Ale chyba dlatego nikt nie chce być moim przyjacielem, nie? Może powinnam poszukać kulawego człowieka z taką prostą nóżką? Byśmy sobie wtedy leżeli na kanapie z nóżkami wyprostowanymi, byłoby super! Mogłabym się przytulać i słodko mrrrruczeć. Ach! już na samą myśl mi się mordka cieszy! Człowieku, z prostą nóżką, gdzie jesteś?! Przesyłam Ci buźki, Ikuńcia”

>>Więcej o ICE