Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
trabancik12
15 grudzień 2013r.

Tośka i Trabancik zamieszkały w domku tymczasowym i dostały już nowy przydomek ” pindziutki”.
Apetyt im dopisuje, przyzwyczaiły się już do nowego miejsca, grzeją dupki i szukają domków na stałe.
Pindziutki w domu tymczasowym są zarobione i dostarczają Kasi masę atrakcji; uszkodzony kwiat, wysypana ziemia z doniczki, 2222222222222 ( o te dwójki to też robota Trabancika), zwalone z półki książki i gazety, zwalone podkładki ze stołu, wszystkie buty z przedpokoju przeciągnięte do pokoju, wylana woda z miseczki, wysypana sucha karma z misek i z torebki, kabelek wyrwany z routera.
Pindziutki poczuły atmosferę świąt i pod jej nieobecność postanowiły przystroić całe mieszkanie w strzępy papieru toaletowego i ręcznika papierowego. Pańci nie spodobało się za bardzo, ale i tak miała dla nich niespodziankę – szynkę w plastarach do owijania tabletek. Okazało się, że pindziuty są mistrzami omijania i wypluwania tabletek z wszystkiego. Co więcej- trabuś na początku nie zaczaił do czego służą te plastry, które inne koty pałaszowały aż im sie uszka trzęsły i właśnie urządza sobie biegi z przeszkodami z plastrem w pyszczku. Efekt- podłoga w papierze i kawałkach szynki.
Ich dotychczasowe leczenie wyniosło już 1111,50 pln.
A razem z dzisiaj uzupełnionymi wpłatami uzbieraliśmy już 1049,20 pln. DZIĘKUJEMY!!!!!!BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY.
Cały czas pamiętamy o Tybusiu i okrutnie żałujemy, że nie udało się uratować całej trójki, ale cieszymy się, że z Waszą ogromną pomocą udało się uratować chociaż tą dwójkę rozrabiaków.

>>Więcej o TOSI
>>Więcej o TRABANCIKU