Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

znalezionolabek

Znaleziono psa – gmina Złotów
„Znaleziony i przygarnięty piesek od niedzieli – 24 listopada tego roku jest u nas czarny samiec, mieszaniec Labradora był kontrolnie u weterynarza, temperatura w normie, ma zdrowe zęby bez kamienia, zadbaną sierść, ok. 1,5 roku piesek jest wystraszony, zdenerwowany, przychodzi od razu do nas, gdy wyjdziemy z pokoju bardzo lubi spacery, gdy wracamy później piszczy i skomle, podchodzi do drzwi, okien nie wiem czy to chodzi o to, że chce iść znów na spacer czy chodzi może o jego starego właściciela, ale ogólnie widać, że lepiej czuje się na zewnątrz. Może był pieskiem na podwórku nie jest agresywny, nie szczeka na psy sam z siebie, dopiero gdy jest oszczekany, bacznie się im przygląda jest zmęczony, ale nawet w nocy trudno mu przychodzi zaśnięcie apetyt ma. Jedynie pierwszego dnia, po 12 godzinach snu (po przywiezieniu do nas) gdy dostał suchą karmę, zwymiotował ją od tego czasu dostaje gotowany ryż z kurczakiem i marchewką od wczoraj dostaje w małych ilościach tą suchą karmę piesek jest ciekawski. Lubi jeździć autem.
Mam dwa króliki i gdy w poniedziałek wpuściłam go do pokoju, aby poznał miejsce zaczął bardzo szczekać, warczeć i łapami drapać o klatkę. Nie wiem czemu tak króliki go zdenerwowały, a może to była reakcja na zainteresowanie, choć tak to nie wyglądało może miał jakieś skojarzenie, może gdzieś, gdzie był były króliki. Później już nie wpuszczałam go do tego pokoju z obawy o królasy bo były strasznie wystraszone.
Niestety psiak nie może u nas zostać choć ujął nas sobą i zastanawialiśmy się nad tym, ale jednak lepiej by było dla niego jakby ktoś częściej bywał w domu i mógł mu poświęcić więcej czasu.
Nie znosi gdy ktoś wychodzi z mieszkania, skomle, piszczy, siedzi przy drzwiach, podchodzi do parapetów i opiera się przednimi łapami na blat kuchenny.
Kontakt: 660 537 023
lokalizacja: Poznań – Piątkowo

>>Więcej o ZNALEZIONE