Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

GRUJECJUPAKLUSEKLUPIMEGA

08 styczeń 2013r.

Pięć psiaków szuka nowych domów; Lupi, Mega, Klusek, Jura, Grujec
Kontakt w sprawie adopcji: Beata 508 937 931, panifacet93@wp.pl
Lupi to czarny mieszaniec spaniela. Psiak ma 14 miesięcy jest przyjazny, skory do zabaw, towarzyski, potrzebujący kontaktu z człowiekiem. Zapewne chętnie będzie wychodził na spacery i spędzał czas z dziećmi. Szybko się uczy.
Jupa to mieszaniec wilczura. Suczka ma 10 lat jest wysterylizowana. Ma zrównoważony charakter, lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Dobry pies stróżujący jak i przyjaciel dla rodziny z dziećmi. Nauczona siadania na komendę oraz podawania łapy. Pies do domu jak i do ogrodu.
Klusek to jamnik, ma 2,5 roku, jest bezproblemowy i przyjazny w stosunku do dzieci. Nauczony chodzenia na smyczy. Toleruje inne zwierzęta. Półbrat Mimi, jednak o stonowanym, spokojnym charakterze. Chętnie pobawi się z człowiekiem, ale tylko kiedy sam ma na to ochotę.
Mega to mieszaniec owczarka belgijskiego i owczarka szkockiego ma 5 latTo kochana i oddana suczka, jednakże bojaźliwa. Pies dla rodziny bez dzieci. Potrzebuje czasu aby zaufać nowemu właścicielowi. Pies nie dla przypadkowej osoby bez doświadczenia z psami. Przyuczona chodzenia na smyczy.
Grujec to srebrzysty mieszaniec owczarka belgijskiego i owczarka szkockiego ma 4lata. To dobry pies stróżujący, oraz towarzysz dla całej rodziny. Zrównoważony charakter, przyjazny i komunikatywny. Ładnie chodzi na smyczy, nauczony siadania na komendę oraz podawania łapki. Toleruje inne zwierzęta. Pies do domu z ogrodem.

>>Więcej o GRUJCU
>>Więcej o JUPIE
>>Więcej o KLUSKU
>>Więcej o LUPIM
>>Więcej o MEGI