Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

lil04

24 luty 2014r.

„Lili szybko się zadomowiła w nowym miejscu i jest jej z nami dobrze tak jak nam z nią. Bardzo lubi wylegiwać się na słońcu pomrukując sobie przy tym na dowód zadowolenia. Chętnie też spaceruje po lesie merdając radośnie ogonkiem. Na smyczy trochę ciągnie ale spuczczona wolno nie odstępuje nas na krok, chyba że jest na ogrodzonym terenie gdzie czuje sie bezpiecznie, wtedy wychodzi z niej natura prawdziwej sprinterki Lili reaguje już na swoje imię, do tego jest naprawde posłuszną i mądrą psinką. Jest z nami dopiero trzeci tydzień ale szybko poznaje obyczaje domowników, okolicę i inne psiaki, z którymi póki co nie chce się zaprzyjaźniać Podobnie jest z kotami i rowerzystami, do jednych i drugich ciągnie ale tylko w jednym celu: kotom pomaga osiagać rekordy w szybkość wdrapywania się na drzewa a rowerzystom – rekordy pedałowania. Na razie spotkania z kotami mają charakter „widzenia” najlepiej przez szybę balkonową. Ogólnie Lili jest wspaniałaym towarzyszem i przyjacielem rodziny i nie zamienilbyśmy jej na żadnego innego zwierzaka.
Przy okazji dziękujemy Fundacji za naprawdę profesjonalną i troskliwą opiekę nad zwierzętami, dzięki której Wasi podopieczni mogą znaleźć domy, w których będą mogły czuć się bezpieczne i kochane. Specjalne podziękowania dla Pani Basi, u której Lili znalazła swój dom tymczasowy ale nie mniej ważny niż dom, w którym zostaje na stałe.
Na koniec przesłanie do tych, którzy mają wątpliwości w podjęciu decyzji o adopcji jakiegokolwiek zwierzaka – naprawdę warto, bo przyjaźń i wdzięczność nowego towarzysza jest po prostu bezcenna.”

>>Więcej o LIL