Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

szaki20
21 marzec 2014r.

Kochani nasz Szakuś ma się coraz lepiej, potrafi opanować emocję spacerując blisko innych psów, potrafi skupić się na opiekunie. Szukamy mu domku stałego, bez innych zwierząt najlepiej, w spokojnej okolicy, takie możliwość dadzą gwarancję pozytywnej aklimatyzacji chłopaka w nowym miejscu. To wdzięczny, nie duży pies, w mieszkaniu dobrze sobie radzi, nie potrzebuje willi z basenem, choć z pewnością nie pogardzi przede wszystkim potrzebuje miłości, stabilności i poczucia bezpieczeństwa, choć w hotelu czuje się jak w domu, to wiemy że ta sytuacja jest przejściową i zależy od dobrego serca nas wszystkich, dlatego z całego serca prosimy o wsparcie dla niego!!! Staramy się nie dopuścić do sytuacji, w której nie będzie nas stać na opłacenie kolejnego miesiąca pobytu dla niego, ale też intensywnie szukamy mu domu stałego, gdzie będzie mógł być szczęśliwy przez całe psie życie!
Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla chłopaka! Dzięki Wam Szaki może mieć życie bez krat i stresu co dało mu możliwość odnalezienia spokoju i poczucia bezpieczeństwa!!!
Z całego serca dziękujemy! Niestety kolejny miesiąc leci nieubłaganie, wiec prosimy o pomoc dla tego Misiaka! Każda złotówka jest tu na wagę złota, każda złotówka daje mu szanse na lepsze życie!

>>Więcej o SZAKIM