Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

ata01

11 kwiecień 2014r.

Ata to ok 3 letni mix labradora. Jej właściciele umarli, a suczka została sama na podwórku. Co prawda codziennie przyjeżdża syn by nakarmić suczkę, ale to nie to samo. Nie jest on w stanie wziąć suczkę do siebie, a więc poprosił o pomoc.
Ata nie była nigdy przypięta do budy, ale gdy umarli właściciele okazało się, że suczka ucieka z posesji. Wcześniej tego nie robiła, gdyż wszyscy byli na miejscu, teraz samotność jej zaczęła doskwierać, a wiec dla bezpieczeństwa suczki została ona przypięta do budy (ruchliwa ulica to niezbyt dobry pomysł na wycieczki).
Suczka kocha wodę, gdy ta znajduje się w zasięgu jej wzroku z podekscytowania piszczy, a zabaw w wodzie nigdy dość. Wtedy można zobaczyć jaka ta suczka jest, wesoła, beztroska i kochana. Zachęca do zabawy każdego, ale też uważnie patrzy na opiekuna czy aby na pewno jest grzeczna.
Na początku spaceru ciągnie, ale nie ma co się dziwić gdyż jej cała energia kumuluje się przez dzień spędzony na łańcuchu. Gdy spaceruje się z nią dłuższy czas i Ata zorientuje się, że spacer się nie kończy to się uspokaja.
Jest to karna suczka, która wyraża chęci współpracy z człowiekiem, potrzebuje po prostu kogoś kto poświęci jej czas i otoczy miłością. Potrzebuje również wyrozumiałego opiekuna, który nie oczekuje, że psiak od razu będzie doskonały.
Poszukujemy domu tymczasowego, ale przede wszystkim stałego !
Kontakt w sprawie adopcji: Klaudia – 724607442

>>Więcej o ACIE