Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
johndoe12
18 maj 2014r.

„Ostatnio pani z fundacji zabrała mnie na daleką wycieczkę samochodem! Bardzo lubię przejażdżki i ani trochę nie marudzę, jestem naprawdę wyśmienitym pasażerem. Celem naszej wyprawy był, jak się okazało, gabinet weterynaryjny. Pani doktor była miła, ale trochę dziwna, bo wylała mi na mój smukły brzuch jakąś galaretę i dotykała dziwnym przyrządem na kabelku. Czego to ci ludzie nie wymyślą… no ale widocznie coś ją w tym fascynuje, więc jej pozwoliłem. Po chwili się znudziła i w zamian za moją anielską cierpliwość wbiła mi igłę w brzuszek! To było mniej przyjemne, ale że przecież prawdziwy mężczyzna nie będzie się mazał, to zakamuflowałem strach przeciągłym ziewnięciem. Ale były pochwały! Po kilku dniach słyszałem, jak ludzie mówią, że z moim pęcherzem wszystko w porządku, ale parametry nerkowe podwyższyły się trochę. Dostałem więc nowe lekarstwa i za miesiąc mam się stawić na kontrolę.
Na szczęście poza gorzkimi lekami dotarła do mnie paczka pysznej, leczniczej karmy dla nerkowców, za którą bardzo dziękuję paniom doktor z gabinetu Bahati w Skórzewie.
Nie ukrywam, trochę mi głupio że moje leczenie generuje koszty. Jeśli chcielibyście przelać grosik na moje leczenie, to można to zrobić tutaj: http://www.siepomaga.pl/f/glosemzwierzat ”

>>Więcej o JOHN DOE