Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

bouli12
25 sierpień 2014r.

„Ostatnio Kasia zachowywała się bardzo dziwnie – chodziła za mną do kuwety i zaglądała co ja tam robię. Okazało się, że polowała na moje siuśki, które bardzo były jej do czegoś potrzebne. Jak ona coś wymyśli to boki zrywać. Nalała moje siuśki i gdzieś z nimi pojechała. U pani doktor Agnieszki dowiedziałem się że lekarze to lubią sobie te siuśki oglądać i badać ….. z tych badań wyszło, że moje siuśki są trochę chore, dlatego dodatkowo pani doktor zbadała mi krew. Niestety powiedziała, że mam chore nerki lub pęcherz i żeby to dokładnie zbadać konieczne jest zbadanie mojego brzuszka specjalnym urządzeniem.
Po badaniu Pani doktor powiedziała, że mam bardzo zniszczone nerki-nawet kilkunastoletnie kotki takich nie mają. Poza tym moja śledziona powiększona jest 2,5-krotnie, trzustka i wątroba też. Stan mój nie jest ostry tylko przewlekły. Teraz muszę stale brać lekarstwa, a Wy trzymajcie kciuki, żeby się nie pogarszało, bo lepiej już nie będzie.”

Kotka Bouli można wesprzeć wpłatą z dopiskiem Bouli przez „sie pomaga” http://www.siepomaga.pl/f/glosemzwierzat , lub na konto fundacyjne
Fundacja Głosem Zwierząt
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW
lub na sie pomaga

>>Więcej o BOULIM