Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

salik07
18 sierpień 2014r.

Salik to młody, niespełna 2-letni golden z wielkim sercem i ogromnym entuzjazmem do życia. Ciasny boks ograniczał i doprowadzał do frustracji młodego osobnika, który pragnął biegać po polach i lasach, poznawać świat i bawić się z innymi psami.
Obecnie Salik przebywa w psim hotelu, gdzie pod okiem specjalisty uczy się posłuszeństwa i życia w grupie. Jest żywiołowym, ale jednocześnie grzecznym psem, który reaguje na sygnały wysyłane przez przewodnika, umie chodzić na smyczy, a spacer z nim to czysta przyjemność.
Salik jest otwarty na ludzi, nie boi się ich i podchodzi do nich z wielką radością i zaufaniem. Lubi być głaskany i drapany za uchem, ale nade wszystko uwielbia swobodę i ruch. Salik jest psem o silnym charakterze i takiego przewodnika musi mieć. Jego opiekunem powinna być osoba stanowcza, ale nie agresywna, konsekwentna i aktywna fizycznie (rower, bieganie).
Szukamy dla Salika domu stałego, w którym zostanie obdarzony ciepłem i miłością oraz odpowiednią dawką ruchu i możliwością spożytkowania ogromnych pokładów energii.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Salika:
https://plus.google.com/photos/107312896947170229618/albums/6002939702011115505?authkey=CJ7Qkfv-4oO2YQ

>>Więcej o SALIKU