Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

www_kiermasz

25 październik 2014r.

PODZIĘKOWANIA !
Nasz pierwszy kiermasz już za nami! Możemy śmiało stwierdzić, że akcja okazała się ogromnym sukcesem! Od początku do końca sala była pełna gości, którzy wybierali dla siebie po kilka-, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt książek! Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się uzbierać ponad 2600 zł, które w całości zostały już przekazane Fundacji na jej cele statutowe.
Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować Kawiarni Sweet Surrender za udostępnienie nam miejsca oraz pomoc w organizacji kiermaszu. Podziękowania ślemy również do Wydawnictwa Zysk i S-ka, które wspomogło przekazało na ten cel kilkadziesiąt tytułów – rozeszły się jak świeże bułeczki!
Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu. Dziękujemy za pozytywny odzew, zainteresowanie i każdy grosz wrzucony do naszej skarbonki. Pełni zapału po tak wielkim sukcesie rzucamy się z nowymi siłami w fundacyjne obowiązki, a Was zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco i pomagania w dążeniu do celu, jakim jest dobro wszystkich czworonogów.
Dziękujemy! — w Sweet Surrender.

>>Więcej o AKCJI