Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

LEONEKKOFFIRABUSTOSIUNIALEYLA

20 grudzień 2014r.

Leon – Wrażliwy, uroczy i pełen energii – w tych słowach można opisac malucha.
Jest to fantastyczny szczeniaczek, który jeszcze do niedawna wraz z rodzeństwem nie miał ciepłego kąta oraz należytej opieki. Na szczęście Leoś jest już bezpieczny!
Ten biało- brązowy maluch jest małym łakomczuchem, który skusi się niemal na każdy smakołyk. Leon potrzebuje dużej dawki czułości, oraz opieki. W zamian ofiaruje całe swoje ogromne psie serduszko…

Kofi – Sunia została tak nazwana, gdyż jej umaszczenie przypomina pyszną, aromatyczną poranną kawę…Jest to niesamowicie urodziwa i piękna małą istota, która podbije każde serce. Biało – jasno brązowe futerko jest niesamowicie przyjemne w dotyku.
Koffi to gorąca, mała kulka która ogrzeje każdego zmarzlaka! Wrażliwa, delikatna…a przede wszystkim ogromna przylepa.
Koffi będzie gotowa do adopcji po Nowym Roku.

Rabuś – ten wspaniały maluch w typie rasy beagle czeka na nowy dom i kochających właścicieli! Jest odrobaczony oraz zaszczepiony. Rabuś – jest pełnym energii szczeniaczkiem, który świetnie odnajduje się w towarzystwie innych zwierząt a przede wszystkim ludzi. Jest to pieszczoch, ciekawy świata. Ma fantastyczne czarno – brązowe plamki nadające charakter oraz urok. Występujące plamki wokół oczu podkreślają jeszcze mocniej urodę psiaka. Rabuś będzie gotowy do adopcji po nowym roku.

Tosia – To grzeczna, delikatna suczka, która czeka na wspaniały dom i równie wspaniałych właścicieli!
Ten maluch ma bardzo przyjemne, delikatne futerko spragnione pieszczot i dotyku.
Tosia jest bezproblemowym, pogodnym czworonogiem o pięknej oprawie oczu oraz fantastycznym łaciatym ubarwieniu. Biało – brązowe plamki nadają jej nieodpartego uroku!
Maluch będzie gotowy do adopcji po Nowym Roku.

Leyla ok. 2 letnia suczka w typie rasy Beagle. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt. Obecnie mama 4 szczeniąt, które również czekają na adopcję i nowych, odpowiedzialnych opiekunów. Leyla jest odrobaczona oraz odpchlona. Niebawem zostanie wysterylizowana. Suczka jest niesamowicie oddanym i wiernym czworonogiem. Jest spokojna, ułożona i grzeczna – wręcz garnie się do drugiego człowieka.
Ma piękne umaszczenie oraz ciepłe, orzechowe oczy spragnione miłości i pieszczot.

 

 

>>Więcej o LEONKU
>>Więcej o KOFFI
>>Więcej o RABUSIU
>>Więcej o TOSIUNI
>>Więcej o LEYLI