Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

jimmy07
04 listopad 2014r.

„Witam serdecznie,
w załączeniu przesyłamy aktualne zdjęcia Johnny’ego.
Psina rozwija się prawidło, jest bardzo aktywny i ciągle dokazuje. Uwielbia aportować. Potrafi bez przerwy biegać za swoimi gumowymi zabawkami i nie ma dosyć. Właściciele innych piesków są niezmiernie zaskoczeni jego energią. Niestety Johnny nie chce bawić się z innymi psami. Cały czas boi się ich i reaguje postawą obronną. Nie pomaga socjalizacja z zaprzyjaźnionymi z nami właścicielami psów. Nasz weterynarz twierdzi, że może to być spowodowane jakimś urazem psychicznym za szczenięcia. My jednak nie poddajemy się i wierzymy, że przyjdzie taki dzień, gdzie Johnny będzie biegać z innymi pieskami.
Jeżeli chodzi o karmienie, wraz z suchą karmą dostaje od czasu do czasu gotowane mięsko i kości. Niestety a może i stety nie może jeść wszystkich przekąsek, najgorzej reaguje na Pedigree dentastix. Za to uwielbia kurze nóżki i w zabawny sposób próbuje je schować na potem.
Wszelkie szczepienia oraz odrobaczenie przeszedł bez problemów. Kastracje przejdzie, gdy skończy odpowiedni ku temu wiek. Ząbki wszystkie wymienił na stałe i nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Dużym pieskiem to on nie będzie, za to robi się coraz dłuższy, przez co musimy szczególną wagę przykładać zarówno do jego diety, jak i aktywności fizycznej.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie ON mógł trafić pod naszą opiekę, gdyż sprawia nam niewiarygodnie wiele uciechy i radości. Cudownie jest patrzeć, w jaki sposób się rozwija, jak kształtuje się jego osobliwy charakter. I ta jego bezgraniczna miłość do nas… Dziękujemy Wam z całego serca !”

>>Więcej o JOHNNYM