Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

DYZIU

14 styczeń 2014r.

Witaj mam na imię Dyzio i jestem małym szczeniaczkiem, który prosi Cię o nowy dom…Jestem bezdomny…i mimo moich zaledwie kilku miesięcy jestem bardzo samodzielnym czworonogiem, który ma w sobie wiele pozytywnej energii i całe ogromne serduszko pełne miłości. Czy zechcesz mnie pokochac?
Jestem niesamowitym urwisem, ale potrafię byc również bardzo grzeczny i ułożony. Lubię długie spacery, ale marzy mi się przede wszystkim ciepło Twojej dłoni. Uwielbiam by miziany w okolicach brzuszka – wtedy czuję się jak w niebie.
Powiem Ci ,że uważam się za niezłego przystojniaka – mam dłuższe czarno – beżowe miękkie w dotyku futerko i brązowo – orzechowe oczy. Jak na samczyka przystało mam też dobre maniery i lubię towarzystwo innych zwierząt. Jestem bardzo otwarty na nowe znajomości – dlatego też dom z innym psem nie będzie dla mnie żadnym kłopotem. Wręcz przeciwnie – będę miał towarzystwo do zabaw i ganiania za piłką. Wchodzisz w taki układ? Wierzę, że zaadoptujesz mnie niebawem i będziemy mogli razem chodzic na spacery a ja będę mógł wdrapywac się na Twoje kolana.

>>Więcej o DYZIU