Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

REINASIZIIZYDOR

10 luty 2015r.

Reina – to bardzo pogodna, 9 tygodniowa ,wesoła i energiczna suczka. Jest jeszcze trochę nieśmiała w stosunku do ludzi jednakże w towarzystwie psich kompanów nabiera pewności siebie i ochoty na harce. Ma bardzo przyjazny stosunek do innych czworonogów.
Uwielbia psie zabawy i spacery. Reina ma brązowe, przyjemne w dotyku futerko oraz duże, ciemne oczy, które pięknie kontrastują z jasnym umaszczeniem.
Będzie psem średniej wielkości sądząc po wyglądzie rodziców.
Obecnie wraz z siostrą czeka na nowy, dobry dom i szybką adopcję.

Sizi – Choc ma zaledwie 9 tygodni jest niesamowicie bystrą suczką. Ma spokojną naturę i bardzo przyjazny stosunek do człowieka. Lubi towarzystwo innych zwierząt a szczególnie swojej równie uroczej psiej siostry.
Sizi ma piękne, beżowe umaszczenie oraz równie piękne orzechowe oczy. Ma dłuższe, miękkie futerko. Będzie psem średniej wielkości.
Obecnie do szcześcia potrzebuje jedynie nowego domu z odpowiedzialnym właścicielem, który zechce zaadoptowac tego wspaniałego i wiernego czworonoga.

Izydor – Izydor to psiak o smutnej przeszłości. Nigdy nie zaznał ciepła domowego ogniska, miłości czy pełnej miski smakołyków. Z dnia na dzień stał się „ciężarem” którego ktoś zechciał się pozbyc. Pies został więc podrzucony – potraktowany jak zbędna rzecz, która nagle zaczęła przeszkadzac.
Izydor jest bardzo przyjaznym futrzakiem mimo smutnego psiego losu, którego doświadczył mając zaledwie kilka miesięcy. Jest jeszcze nieufny i niepewny siebie. Potrzebuje opieki i troski by mógł ponownie zaufac ludziom.
Izydor ma beżowo – białe umaszczenie. Posiada również biały pasek na środku głowy oraz jasny kolor w okolicach brzuszka. Ma ufne, ciemne oczy spragnione czułości.
Pies pilnie czeka na adopcję i nowy, dobry dom!
Kontakt w sprawie adopcji tel : 693 275 431 mail : roksana89.89@wp.pl

>>Więcej o REINIE
>>Więcej o SIZI
>>Więcej o IZYDORKU