Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

BURUŚ | IMBIREK | LEMON | LUNECZKA | MARAGA | MELKA | NEBBIA | NEL | OLAFEK 

BURUSIMBIREKLEMONLUNECZKAMARAGAMELKANEBBIANELOLAFEK

02 kwiecień 2015r.

Buruś jest uroczym, młodym kocurkiem, który niecierpliwie czeka na stały meldunek. Ten
zielonooki przystojniak ma dopiero około roku. Jest wykastrowany. Wychowuje się z innymi
kotami i świetnie się z nimi dogaduje.

Imbir jest wyjątkowej urody, młodym, rudym kocurkiem. Ma ok. 9 miesięcy. Towarzystwo innych
kotów nie jest mu obce,­ świetnie się z nimi dogaduje. Jest wykastrowany. Szukamy dla niego
stałego domu, w którym będzie miał stablizację i odrobinę czułości.

Lemon to szaro – biały, młody kocurek. Ma ok. 9 miesięcy i został już wykastrowany. Dobrze odnajduje się w towarzystwie innych kotów. Szukamy dla nIego stałego meldunku, w którym jego miska zawsze będzie pełna i nie zabraknie mu czułości.

Luneczka to wyjątkowa 6 miesięczna kotka. Jej unikalność cechuje to, że ma wykrzywione łapki. Nie rzutuje jednak to na jej codzienne życie. Bez przeszkód skacze, biega, bawi się z innymi kotami.
Została już wysterylizowana. Szukamy dla niej domku, w którym będzie miała odpowiedzialnych i kochających ją ludzi.

Z pewnością odwdzięczy się odrobiną kociego ciepła.

Maraga to szylkretkowa piękność. Kotka jest jeszcze młoda ­ ma ok. 7 miesięcy. Wychowuje się  w towarzystwie kotów i doskonale się z nimi dogaduje. Została już wysterylizowana. Szukamy  dla niej stałego domu. Z pewnością za codzienną porcję pełnej miski i odrobinę czułości  odwdzięczy się kocim ciepłem.

Mela to przepiękna, młoda dama, która ma ok. 9 miesięcy. Dobrze odnajduje się w towarzystwie  innych kotów. Została już wysterylizowana. Szukamy dla niej domu, w którym będzie miała  odpowiedzialnych i kochających ją ludzi. Z pewnością odwdzięczy się odrobiną kociego ciepła  za czułość i jedzenie.

Nebbia jest przepiękną 6 miesięczna kotką. Wychowuje się w domu z innymi kotami i świetnie  się z nimi czuje. Dobrze więc odnajdzie się w towarzystwie drugiego kota. Została już  wysterylizowana. Do szczęścia potrzebny jest jej stały dom, w którym będzie miała jedzenia i  miłości pod dostatkiem. Z pewnością odwdzięczy się jak tylko kot potrafi to zrobić.

Nel to przepiękna, młoda dama, która ma ok. 7 miesięcy. Została już wysterylizowana, więc  przyszli właściciele nie muszą się o to martwić. Wychowuje się z innymi kotami i doskonale  odnajduje się w ich towarzystwie. Szukamy dla niej kochającego i odpowiedzialnego domu.

Olaf jest młodym kawalerem o hipnotyzującym spojrzeniu i przepięknym umaszczeniu. Chłopak  ma ok. 9 miesięcy i został już wykastrowany. Świetnie dodaguje się z innymi kotami. Potrzebuje  teraz jedynie stałego domu, w którym będzie miał stablizację i jedzenia mu nie zabraknie.

>>Więcej o BURUSIU
>>Więcej o IMBIRKU
>>Więcej o LEMONIE
>>Więcej o LUNECZCE
>>Więcej o MARADZE
>>Więcej o MELCE
>>Więcej o NEBBI
>>Więcej o NEL
>>Więcej o OLAFKU