Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
lassie05
07 maj 2015r.

Kilka dni temu informowałyśmy Was o suczce z ogromnym guzem. Suczka przeszła wczoraj pomyślnie operację, pierwszy z guzów został usunięty, dodatkowo została wysterylizowana. Wycinek został wysłany do badania histopatologicznego. Wynik otrzymamy za około 2-3 tygodnie. Teraz sunię czeka okres rekonwalescencji. Po upływie kilku tygodniu niestety kolejna operacja – usunięcie pozostałej części guza (druga strona listwy mlecznej).
Mamy nadzieję, że to nic złośliwego i że sunia bez przeciwwskazań będzie mogła przejść drugą operację. Niestety, nie mamy gdzie suczki umieścić.
Bardzo pilnie szukamy domu tymczasowego lub stałego dla suni !
Fundacja nie ma własnego schroniska, bazujemy jedynie na pomocy tzw. domów tymczasowych i hoteli dla psów. W tej chwili nie mamy nikogo, kto zechciałby przygarnąć sunię do siebie na zawsze lub choćby „na tymczas” i w związku z tym sunia przebywa w szpitalnej klatce.
Zbieramy więc 500 zł na miesiąc w hoteliku dla zwierząt, gdzie sunia pod fachową opieką będzie mogla dochodzić do siebie. W hoteliku będzie miała swój pokój, wybieg i opiekuna. W tej chwili ma tylko klatkę w szpitalu, a alternatywą jest schronisko lub powrót do właściciela, na co się nie zgadzamy.
Prosimy, podarujcie jej ten kluczowy, pierwszy miesiąc po operacji w cieple, czystości i komforcie.

https://www.siepomaga.pl/lessi

>>Więcej o LASSIE