Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

morgan05

14 lipiec 2015r.

Uroczy kudłacz Morgan to jeden z naszych najnowszych podopiecznych.
Jest młodym, ok 3 -letnim psiakiem o wyjątkowej urodzie, do złudzenia przypominającym owczarka nizinnego. Jego długa sierść jest niestety zaniedbana, świadcząc o tym, że psiakiem nikt się specjalnie nie opiekował podczas jego dotychczasowego życia. Teraz przebywa w podpoznańskim przytulisku, gdzie przez kraty boksu wypatruje swojej szansy na normalne życie.
W jego oczach widać mądrość, ciepło i oddanie, którymi obdarzy kogoś, kto weźmie go pod swoją opiekę. Morgan jest psiakiem zrównoważonym, jednak bardzo żywiołowym i z wytęsknieniem oczekującym swojego cotygodniowego spaceru. Na wyjście zza krat cieszy się jak szczenię, podskakując i radośnie merdając ogonem. Ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo otwarty na ludzi, chętny do współpracy i wspólnej zabawy. Na mijane psy reaguje neutralnie lub pozytywnie. Ma bardzo dużą potrzebę ruchu, nie jest kanapowcem, którego zaspokoją trzy spacery dziennie „wokół bloku”, niewątpliwie musi znaleźć opiekunów, którzy są w stanie zapewnić mu długie, aktywne spacery, podczas których Morgan spożytkuje drzemiącą w nim energię.
Przyszły właściciel musi się również liczyć z koniecznością regularnej pielęgnacji sierści. Psiak jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:

 

https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6168826256621601073

 

Morgan znajduje się pod opieką Fundacja Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

>>Więcej o MORGANIE