Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

billus02

14 lipiec 2015r.

Billuś to cudowny, malutki piesek, przebywający pod opieką naszej fundacji. Pozytywnie nastawiony do wszystkiego i wszystkich, cieszący się życiem i poprawiający humor każdemu, z kim się zetknie – taki właśnie jest Billuś. Wyglądem przypomina małego niedźwiadka.
Mimo swojego wieku, który jest szacowany na ok. 8 lat, Billuś nie traci pogody ducha i zaraża pozytywną energią, ucząc nas w ten sposób, że nawet w obliczu przeciwności losu nie można się załamywać ani poddawać. Radośnie wita odwiedzających go wolontariuszy, przytula się, rozdaje buziaki i pokazuje brzuszek do miziania. Chętnie chodzi na spacery, opuszczenie ograniczającego go boksu jest dla niego za każdym razem, jak prezent pod choinką dla małego dziecka.
Szukamy dla Billusia kogoś, kto podaruje mu ten najcenniejszy dla niego prezent – godne życie u boku swojego człowieka, który nie dopuści, aby spotkała go kiedykolwiek krzywda. Radość jaka bije od tego psiaka jest niesamowita, gdy go obserwujemy, cieszącego się życiem podczas spaceru, zapominamy, że ten malutki kudłatek nie widzi świata, który daje mu tyle szczęścia… Nie widzi go, jednak nie przeszkadza mu to cieszyć się każdą spędzoną na nim chwilą. Szukamy kogoś, kto chce cieszyć się życiem razem z Billusiem.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:

https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6168818365029352897

Billuś znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

>>Więcej o BILLUSIU