Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
nora11
21 lipiec 2015r.

Nora to starsza sunia w typie owczarka. Ile już wycierpiała z ręki człowieka, wie tylko ona. Została znaleziona wygłodzona, odwodniona i całkowicie wyczerpana. Trafiła do gabinetu weterynaryjnego, gdzie miała przeprowadzone badania. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, który ma zapewniony do końca lipca. W domu tymczasowym zachowuje się bez zarzutu! Zachowuje czystość, nic nie niszczy, bez problemu zostaje sama w domu, nie hałasuje. Doskonale wie kiedy jest czas na zabawę a kiedy na odpoczynek. Nora bardzo ładnie radzi sobie w mieście. Do mijanych psów jest nastawiona neutralnie lub pozytywnie. Grzecznie jeździ samochodem. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, uwielbia się przytulać. Głaskania nigdy nie ma dość – od razu podbija rękę człowieka i domaga się pieszczot. To psiak idealny, który na każdym kroku odwzajemnia miłość, jaką się go obdarzy. Nora z dnia na dzień pięknieje i wraca do formy fizycznej, jednak jeszcze długa droga przed nią. Dziewczynka ma sporą przepuklinę, która będzie zoperowana podczas zabiegu sterylizacji, jak wróci do zdrowia. Nora, mimo zaznanej w życiu krzywdy, jest bardzo ufna. Dziewczynka jest kochana i delikatna.
Szukamy dla niej najlepszego z możliwych domów, w którym będzie bezpieczna, otoczona troskliwą opieką, w którym już nigdy nie zazna głodu i strachu. Wierzymy, że znajdzie się ktoś kto pokocha Norę, tak mocno jak ona potrafi kochać!
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Nory:
https://plus.google.com/photos/107312896947170229618/albums/6171410404870071681
Nora znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

>>Więcej o NORZE