Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

nutkka06
25 sierpień 2015r.

Nutkka – nasza młoda dama po przejścia czuje się świetnie. Szybko odnalazła się w domu tymczasowym. Na początku była lekko onieśmielona, jednak już po 2 dniach kładła się na miejscach, które do tej pory był przeznaczone dla kocich rezydentów. Znalazła z nimi wspólny język i została przez nich w pełni zaakceptowana.
Nutkka wróciła z adopcji, ponieważ zdarzało jej się znaczyć teren. Odkąd jest w nowym miejscu nie zdarzyło jej się to ani razu. Od samego początku pięknie korzysta z kuwety. Ma 3 do wyboru – w tym jedną zamkniętą. Najchętniej jednak korzysta z otwartych. W poprzednim stałym domu, z którego wróciła miała jedną, zamkniętą kuwetę z silikonowym żwirkiem. W obecnym domu tymczasowym jest używany drewniany żwirek i najwidoczniej jej odpowiada. Nawet jak była na początku zestresowana, to i tak szła skorzystać do kuwety. To dobry znak. Być może wystarczyła odpowiednia kuweta, miejsce i żwirek, by Nutkka była kotem idealnym.
Lubi być głaskana i obserwować świat przez balkon. Ma figurę nastolatki. Jest smukła i wysoka. Jest przepiękną, zgrabną kotką o cudownym charakterze. Jest spokojna i nie szaleje w nocy jak zdarza się to małym kociakom. Nadal szukamy dla niej domu, w którym będzie miała (tym razem) kochającego kompana na całe swoje życie.
Osoby chętne do adopcji prosimy o kontakt pod numer telefonu: 660 293 404 lub na maila: asia@glosemzwierzat.pl

>>Więcej o NUTCCE