Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

fasolka06
14 wrzesień 2015r.

Fasolka pozdrawia wszystkich swoich fanów z… domu tymczasowego. Zdrowie naszego niespełna kilogramowego maleństwa idzie w dobrym kierunku i za zgodą lekarzy opuściła klinikę. Na razie jest jeszcze nieco onieśmielona starszymi kocimi towarzyszami i nowym otoczeniem. Brana na ręce szybko zamienia się w kociego miziaka. Uwielbia być głaskana i trzymana na rękach. Czuje się wtedy bezpiecznie i szybko zaczyna mruczeć podczas tych ludzko-kocich czułości. Apetyt jej dopisuje i pięknie korzysta z kuwety. Na kocie hasanie i zabawę jeszcze nie ma ochoty, ale z pewnością szybko się to zmieni.
Czerwone krwinki Fasolki poszły do góry – to dobry znak. Za tydzień będzie miała raz jeszcze pobieraną krew i zobaczymy czy parametry są w porządku. Na razie będzie przyjmować leki przeciwobrzękowe. Porcje tabletek, które miała dostawać były tak małe, że otrzymaliśmy je dokładnie odmierzone (co widać na załączonym zdjęciu). Wszystko zmierza w dobrym kierunku.
W imieniu Fasolki na sam koniec mamy dwie prośby. Pierwsza jest o dom stały, bo tymczasowy to nie to samo. Udostępniajcie ten post, być może Fasolka w ten sposób znajdzie szczęśliwy dom. Więcej informacji na temat adopcji znajdziecie na naszej stronie: http://glosemzwierzat.pl/adopcje/.
Druga prośba jest wsparcie leczenia. Koszty cały czas rosną, a dzięki Waszym wpłatom maleńka wraca do zdrowia. Trzymajcie kciuki!
Dane do przelewu:
Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto: 04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
W tytule: Fasolka

>>Więcej o FASOLCE