Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
billus17
26 wrzesień 2015r.

Billuś to cudowny, malutki piesek, przebywający pod opieką naszej fundacji. Jego wiek został oceniony przez weterynarza na około 3 lata. Pozytywnie nastawiony do wszystkiego i wszystkich, cieszący się życiem i poprawiający humor każdemu, z kim się zetknie. Wyglądem przypomina małego niedźwiadka i ma bardzo milutką w dotyku sierść. Billuś nie traci pogody ducha i zaraża pozytywną energią, ucząc nas w ten sposób, że nawet w obliczu przeciwności losu nie można się załamywać ani poddawać. Diagnoza jaką postawili specjaliści była dla nas szokiem, ponieważ obserwując jak dobrze sobie radzi nie przeszło nam przez myśl, że jest on niewidomy. Billuś cierpi na bardzo rzadką u kundelków, genetyczną chorobę oczu jaką jest zanik siatkówki.
W lipcu trafił do przytuliska, w którym od razu zaskarbił sobie serca wszystkich odwiedzających. Obecnie maluch przebywa w domu tymczasowym, w którym pokazał jak fantastycznie radzi sobie nie tylko w domu, ale i na spacerkach. Billuś bardzo dobrze dogaduje się z pieskiem, z którym mieszka, mimo że jest o wiele mniejszy od niego. Maluch jest bardzo usłuchany, reaguje na każde przywołanie i pięknie chodzi na smyczy. Kiedy się cieszy skacze jak tygrysek z Kubusia Puchatka, kiedy chce dostać smaczka staje na tylnych łapkach i prosi, a kiedy chce być pogłaskany – podchodzi i podaje łapkę. Billuś doskonale sobie radzi z zostawaniem w domu nawet 9 godzin dziennie, zachowując jednocześnie czystość.
Szukamy dla Billusia kogoś, kto podaruje mu ten najcenniejszy dla niego prezent – godne życie u boku swojego człowieka, który nie dopuści, aby spotkała go kiedykolwiek krzywda. Radość jaka bije od tego psiaka jest niesamowita, gdy go obserwujemy, cieszącego się życiem podczas spaceru, zapominamy, że ten malutki kudłatek nie widzi świata, który daje mu tyle szczęścia… Nie widzi go, jednak nie przeszkadza mu to cieszyć się każdą spędzoną na nim chwilą. Szukamy kogoś, kto chce cieszyć się życiem razem z Billusiem.

Zapraszamy także na wydarzenie na FB, na którym na bieżąco informujemy o losach Billusia:
https://www.facebook.com/events/902651956484665/

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem:
https://plus.google.com/u/0/photos/107312896947170229618/albums/6168818365029352897

Billuś znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Kontakt: 506 907 047

>>Więcej o BILLUSIU