Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Megan potrzebuje domu tymczasowego

19 październik 2015 r.
Megan bardzo prosi o dom tymczasowy!

Pod opiekę fundacji trafiła 04/10/2015 kiedy to pojawiła się w ogródku jednej z naszych wolontariuszek. Megi była w kiepskim stanie, leciała jej krew z nosa, nie miała siły chodzić. Wolontariuszka szybko zabrała koteczkę do kliniki weterynaryjnej, kicia miała 40 stopni gorączki i biegunkę, została w szpitaliku na obserwacji. Podejrzewano kopnięcie, upadek z wysokości lub potrącenie, zrobiono prześwietlenie, na szczęście nie było obrażeń wewnętrznych. Po 2 dniach kicia czuła się dużo lepiej, wyszła ze szpitalika, ale z braku miejsc w domach tymczasowych, niestety trafiła do klatki, do piwniczki jednej z wolontariuszek. Krwi z noska już nie ma, biegunki też nie, ale koteczka jest mocno zasmarkana (być może była to przyczyna krwawienia z noska), dostaje antybiotyk. Jak wiadomo najlepiej do zdrowia wraca się w ciepłym, przytulnym domku, blisko miłego, kochanego człowieka, a najlepiej na jego kolanach. Dlatego bardzo prosimy o dom tymczasowy dla Megan, koteczka nie może siedzieć w piwnicy!
Megi jest cudowna, bardzo towarzyska, kochana, rozmruczana, uwielbia głaskanie, cały czas łasi się do człowieka i prosi o więcej głasków.
Na widok opiekunki od razu urządza w klatce koncert i kocie akrobacje, wyciąga się, wygina, turla, a przy tym bardzo płacze, żeby ją tylko wypuścić z klatki. Pochodzi troszeczkę po piwniczce, ale to nie wystarczy, potrzebny jej dom, własne legowisko, pełna miseczka i kochający opiekun.

Bardzo prosimy o domek tymczasowy.

>>Więcej o Megan

Bardzo prosimy o domek tymczasowy. Możesz pomóc? Napisz do nas na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl