Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Tango szuka ciepłego domu

2 listopad 2015 r.

Tango to przepiękny, młodziutki, niespełna roczny psiak. Z pyszczka przypomina owczarka collie. Jest średniej wielkości psiakiem, może jeszcze troszkę urosnąć. To przemiły pies, bardzo łagodny i kochany. W pierwszym kontakcie jest ciut zdystansowany, potrzebuje spędzić chwilkę z nową osobą. Wtedy prosi o mizianie Emotikon smile Na wolontariuszy bardzo się cieszy, grzecznie czeka na wyjście na spacer, na których ładnie i spokojnie chodzi na smyczy. Na mijane psy reaguje pozytywnie.
Tango nie wykazuje żadnych dolegliwości zdrowotnych. Został odrobaczony, a na dniach zostanie zaszczepiony. Szukamy dla niego kochającego domu stałego lub tymczasowego, w którym będzie miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu. To jeszcze psie dziecko, które z utęsknieniem czeka na troskliwych opiekunów!
Tango nie zostanie wydany do kojca, budy ani na łańcuch.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Tango:

https://goo.gl/photos/JuykagbbtPird89V9
Tango znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

Dowiedz się więcej o Tango >>

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047